Konto
Doskonałe

Konto Doskonałe

Konto Doskonałe to połączenie optymalnego rachunku bankowego z najlepszymi usługami dodatkowymi. Spełni wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników. Konto założysz bezpłatnie przez internet z dowolnego miejsca! Ty decydujesz o funkcjonalności swojego konta.

Sprawdź jego największe atuty!

Jesteś nowym Klientem?

Wybierz tę opcję, jeśli to Twój pierwszy produkt w Open Online.

Otwórz konto

Jesteś Klientem Open Online?

Złóż wniosek o produkt po zalogowaniu się na swoje konto.

Zaloguj się

Płacisz? U nas masz 0 zł!:

 • 0 zł za otwarcie Konta Doskonałego,
 • 0 zł za przelewy elektroniczne i dokonane za pośrednictwem Contact Center,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Superoferty za to, że jesteś z nami!

Dla aktywnych użytkowników konta przygotowaliśmy ekstra promocje, pozwalające pomnożyć środki na Koncie Doskonałym:

 • możliwość założenia dwóch lokat na okres 3 miesięcy, oprocentowanych na 6% w skali roku1,
 • możliwość zakładania, oferowanych przez bank, lokat z oprocentowaniem podwyższonym o 0,1 p.p.2,
 • możliwość opłaty 0 zł za prowadzenie konta3.

Wygoda i bezpieczeństwo Konta Doskonałego:

 • dostęp do konta przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
 • łatwy i intuicyjny panel dostępu w serwisie Open Online,
 • indywidualny opiekun i konsultanci Contact Center, którzy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania,
 • maskowane logowanie do systemu,
 • bezpieczne połączenie https,
 • autoryzacja każdej operacji poprzez kod SMS,
 • płatności bezstykowe PayPass,
 • karta kredytowa lub debetowa jest do Twojej dyspozycji.

To po prostu Konto Doskonałe!

1 Lokata z oprocentowaniem stałym 6% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Klient może założyć maks. 2 lokaty. Kwota lokaty min. 1000 zł, maks. 5000 zł. Lokatę mogą założyć Klienci, którzy zawrą umowę o Konto Doskonałe i o kartę debetową, w ciągu miesiąca od założenia pierwszej lokaty aktywują Konto Doskonałe, dokonają 2 bezgotówkowych transakcji przy użyciu karty debetowej oraz dokonają jednorazowej wpłaty w wysokości nie niższej od 1000 zł w terminie 1 miesiąca kalendarzowego od momentu założenia pierwszej z Lokat. Niespełnienie powyższych warunków skutkuje obniżeniem oprocentowania lokaty do wysokości obowiązującej dla lokaty standardowej. Szczegółowe warunki promocji "Konto Doskonałe + Lokata 6%", w tym informacje o opłatach za Konto Doskonałe, znajdują się na stronie www.openonline.pl. Promocja trwa do odwołania.

2 Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest wykonanie comiesięcznie minimum 3 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej wydanej do Konta Doskonałego.

3 W przypadku wykonania w danym miesiącu kalendarzowym wpływu na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Doskonałe w wysokości nie niższej niż 1000 zł, przy czym wpływ musi następować z rachunku w innym banku oraz musi następować jednorazowo oraz w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej na kwotę nie niższą niż 400 zł, przy czym Bank bierze pod uwagę wyłącznie transakcje zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym z wyłączeniem transakcji anulowanych.

Szczegóły produktu

Opłata za prowadzenie: 0 zł3
Bank: Getin Noble Bank S.A.

Dokumenty do pobrania

Tabela opłat dokument PDF

Tabela opłat karta PDF

Poznaj nowy system transakcyjny Open Online

Zobacz film

Więcej o Open Online

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania? Nie wahaj się ich zadać! Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Konsultanci Open Online czekają na Ciebie.

Szczegóły
Przydatne dokumenty

Przygotowaliśmy dla Ciebie komplet potrzebnych dokumentów, których treść warto znać przed założeniem lokaty bądź otwarciem konta. Warto wiedzieć więcej.

Szczegóły
O Open Online

Open Online to połączenie przedsiębiorczego i innowacyjnego podejścia do finansów z wygodą i bezpieczeństwem. Cenimy sobie Twoją niezależność i komfort. Korzystając z naszego intuicyjnego panelu WWW, możesz zarządzać swoimi finansami osobistymi, nie wychodząc z domu.

Szczegóły
Bezpieczeństwo

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na wszystkich lokatach w Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Potwierdzenia SMS

Każda operacja wymaga wprowadzenia jednorazowego hasła wysyłanego w postaci SMS-a pod wskazany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Taka forma jest bardzo wygodna i bezpieczna, a Ty masz pewność, że żadna transakcja nie zostanie wykonana bez Twojej wiedzy.

Maskowanie hasła

Logując się do systemu transakcyjnego, nigdy nie jesteś proszony o podanie swojego hasła w całości. Należy wprowadzać jedynie wybrane losowo znaki. Ustrzega Cię to przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła i jego długości.