Konto
Oszczędnościowe

Konto Oszczędnościowe

Pomnażaj swoje oszczędności. Załóż Konto Oszczędnościowe razem z rachunkiem oszczędnościowo – rozliczeniowym i skorzystaj z super promocji oprocentowania aż 4% w skali roku dla oszczędności do 10 tys. PLN do końca 2016 r.*

To bardzo proste – oszczędzasz i zarabiasz jednocześnie, wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz1.

Możesz ulokować na Koncie Oszczędnościowym dowolną ilość środków.

 

Jesteś nowym Klientem?

Wybierz tę opcję, jeśli to Twój pierwszy produkt w Open Online.

Otwórz konto  

Jesteś Klientem Open Online?

Złóż wniosek o produkt po zalogowaniu się na swoje konto.

Zaloguj się  

Potencjał Konta Oszczędnościowego:

  • oszczędzasz i zarabiasz jednocześnie,
  • dostajesz oprocentowanie nawet 4,0%*,
  • jesteś zadowolony i czujesz się lepiej, bo masz więcej pieniędzy i wyrabiasz pożądany nawyk oszczędzania,
  • możesz wybrać sobie rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, z którym chcesz mieć powiązane Konto Oszczędnościowe,
  • wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz1.

 


* Oprocentowanie 4% w skali roku dotyczy kwoty do 10 000 zł i gwarantowane jest do 31.12.2016 r. dla Klientów którzy w danym miesiącu spełnią warunki określone w Regulaminie oferty specjalnej Pakiet Korzyści „Mój Bank”. Nadwyżka ponad 10 000 zł. jest oprocentowana + 1 p.p. więcej niż oprocentowanie podstawowe zgodnie z obowiązującą Tabelą oprocentowania.

Uczestnicy mogą przystępować do Promocji drogą elektroniczną w terminie do 31 grudnia 2015 r.

Szczegóły Promocji zawierają łącznie: Tabela Oprocentowania Kont Oszczędnościowych oraz Regulamin promocji „Pakiet Korzyści Mój Bank”.

1 Pierwszy przelew jest bezpłatny. Za każdy kolejny przelew w danym miesiącu kalendarzowym z Konta Oszczędnościowego opłata wynosi 4,99 zł.

 

Szczegóły produktu

Oprocentowanie: do 4%
Opłata za prowadzenie: 0 zł1
Bank: Getin Noble Bank S.A.

Dokumenty do pobrania

Tabela oprocentowania dokument PDF

Tabela opłat dokument PDF

Więcej o Open Online

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania? Nie wahaj się ich zadać! Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Konsultanci Open Online czekają na Ciebie.

Szczegóły
Przydatne dokumenty

Przygotowaliśmy dla Ciebie komplet potrzebnych dokumentów, których treść warto znać przed założeniem lokaty bądź otwarciem konta. Warto wiedzieć więcej.

Szczegóły
O Open Online

Open Online to połączenie przedsiębiorczego i innowacyjnego podejścia do finansów z wygodą i bezpieczeństwem. Cenimy sobie Twoją niezależność i komfort. Korzystając z naszego intuicyjnego panelu WWW, możesz zarządzać swoimi finansami osobistymi, nie wychodząc z domu.

Szczegóły
Bezpieczeństwo

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na wszystkich lokatach w Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Potwierdzenia SMS

Każda operacja wymaga wprowadzenia jednorazowego hasła wysyłanego w postaci SMS-a pod wskazany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Taka forma jest bardzo wygodna i bezpieczna, a Ty masz pewność, że żadna transakcja nie zostanie wykonana bez Twojej wiedzy.

Maskowanie hasła

Logując się do systemu transakcyjnego, nigdy nie jesteś proszony o podanie swojego hasła w całości. Należy wprowadzać jedynie wybrane losowo znaki. Ustrzega Cię to przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła i jego długości.