Konto
Oszczędnościowe

Konto Oszczędnościowe

Pomnażaj swoje oszczędności. Załóż Konto Oszczędnościowe razem z rachunkiem oszczędnościowo – rozliczeniowym i skorzystaj z superpromocji oprocentowania aż 3,5% przez okres 3 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym!

To bardzo proste – oszczędzasz i zarabiasz jednocześnie, wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz1.

Możesz ulokować na Koncie Oszczędnościowym aż 100 000 zł!

 

Jesteś nowym Klientem?

Wybierz tę opcję, jeśli to Twój pierwszy produkt w Open Online.

Otwórz konto  

Jesteś Klientem Open Online?

Złóż wniosek o produkt po zalogowaniu się na swoje konto.

Zaloguj się  

Potencjał Konta Oszczędnościowego:

  • oszczędzasz i zarabiasz jednocześnie,
  • dostajesz oprocentowanie na 3,50% przez 3 miesiące,
  • jesteś zadowolony i czujesz się lepiej, bo masz więcej pieniędzy i wyrabiasz pożądany nawyk oszczędzania,
  • możesz wybrać sobie rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, z którym chcesz mieć powiązane Konto Oszczędnościowe,
  • wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz1.

Po zakończeniu promocji "Więcej na start" obowiązuje oprocentowanie wg promocji „Konto Oszczędnościowe”, które na listopad 2014 r. wynosi 2%.


Uczestnicy mogą przystępować do Promocji drogą elektroniczną w terminie od dnia 1 września 2014 r. do odwołania. Oprocentowanie 3,5% obowiązuje do końca miesiąca, w którym nastąpiło założenie konta oszczędnościowego oraz przez kolejne następujące po sobie 3 miesiące kalendarzowe. W Promocji mogą wziąć udział Klienci, którzy nie są i nie byli posiadaczami rachunku „Konto Oszczędnościowe” w Openonline po 01 stycznia 2014 roku, a w czasie przystąpienia do Promocji zawrą z Bankiem umowę rachunku „Konto Oszczędnościowe” oraz posiadają zawartą lub zawrą Umowę o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Szczegóły Promocji zawiera Regulamin promocji „Więcej na start”. Po zakończeniu promocji "Więcej na start" obowiązuje oprocentowanie wg Regulaminu promocji „Konto Oszczędnościowe”.

1 Pierwszy przelew jest bezpłatny. Za każdy kolejny przelew w danym miesiącu kalendarzowym z Konta Oszczędnościowego opłata wynosi 4,99 zł.

Szczegóły produktu

Oprocentowanie: 3,5%
Opłata za prowadzenie: 0 zł1
Bank: Getin Noble Bank S.A.

Dokumenty do pobrania

Regulamin promocji dokument PDF

Regulamin Konto Oszczędnościowe PDF

Tabela opłat dokument PDF

Więcej o Open Online

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania? Nie wahaj się ich zadać! Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Konsultanci Open Online czekają na Ciebie.

Szczegóły
Przydatne dokumenty

Przygotowaliśmy dla Ciebie komplet potrzebnych dokumentów, których treść warto znać przed założeniem lokaty bądź otwarciem konta. Warto wiedzieć więcej.

Szczegóły
O Open Online

Open Online to połączenie przedsiębiorczego i innowacyjnego podejścia do finansów z wygodą i bezpieczeństwem. Cenimy sobie Twoją niezależność i komfort. Korzystając z naszego intuicyjnego panelu WWW, możesz zarządzać swoimi finansami osobistymi, nie wychodząc z domu.

Szczegóły
Bezpieczeństwo

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na wszystkich lokatach w Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Potwierdzenia SMS

Każda operacja wymaga wprowadzenia jednorazowego hasła wysyłanego w postaci SMS-a pod wskazany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Taka forma jest bardzo wygodna i bezpieczna, a Ty masz pewność, że żadna transakcja nie zostanie wykonana bez Twojej wiedzy.

Maskowanie hasła

Logując się do systemu transakcyjnego, nigdy nie jesteś proszony o podanie swojego hasła w całości. Należy wprowadzać jedynie wybrane losowo znaki. Ustrzega Cię to przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła i jego długości.