Lokata
Bumerang II

Lokata Bumerang II

Tylko teraz! 2 w 1 - oszczędzasz i pomnażasz! Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z Lokatą Bumerang II to optymalny sposób na przyrost Twoich środków pieniężnych na koncie w ciągu jednego dnia!

Metoda jest prosta: zakładasz konto, przelewasz z niego na lokatę środki, które następnego dnia wracają do Ciebie wraz z zyskiem wypracowanym dzięki oprocentowaniu 3,50% w skali roku!

Uwaga! Masz wpływ na wysokość oprocentowania swojej lokaty! Zwiększamy je o liczbę transakcji kartą, które zostały wykonane dzień wcześniej! Możesz mieć nawet 5% z Bumerangiem!*

Śpiesz się! To jedyna taka okazja - nie przegap jej!

Jesteś nowym Klientem?

Wybierz tę opcję, jeśli to Twój pierwszy produkt w Open Online.

Otwórz konto

Jesteś Klientem Open Online?

Złóż wniosek o produkt po zalogowaniu się na swoje konto.

Zaloguj się

Korzyści:

  • wysokie oprocentowanie nawet 5% w skali roku*,
  • kwota minimalna – 1000 zł, maksymalna 10 000 zł,
  • okres trwania – 1 dzień kalendarzowy!

Wygoda i brak zobowiązań:

  • lokatę zakładasz przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu,
  • wypracowane środki automatycznie wracają na Twoje konto,
  • oszczędzasz i pomnażasz swoje pieniądze!

* Oprocentowanie w skali roku to suma stałego oprocentowania (3,50%) oraz iloczynu liczby zautoryzowanych transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową i/lub kartą kredytową Openonline.pl w dniu poprzedzającym założenie Lokaty oraz 0,1 p.p. Lokata jednodniowa, z oprocentowaniem stałym 3,50% w skali roku, zakładana wyłącznie ze środków znajdujących się na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym Klienta prowadzonym przez Getin Noble Bank SA i obsługiwanym w systemie transakcyjnym w witrynie internetowej www.openonline.pl. Klient może posiadać tylko jedną lokatę w kwocie od 1000 zł do 10 000 zł. Klient ma możliwość złożenia dyspozycji założenia Lokaty w danym dniu od godziny 6:00 do godziny 21:00. Złożona dyspozycja założenia Lokaty zostanie przyjęta przez Bank do realizacji tego samego dnia. Środki, powiększone o należne odsetki, zwracane są automatycznie na Rachunek Klienta następnego dnia kalendarzowego po dniu przyjęcia do realizacji przez Bank Dyspozycji założenia Lokaty, nie później niż do godziny 9:00. Po zwrocie środków Klient może ponownie założyć lokatę. Szczegółowe informacje, w tym Regulamin promocji „Lokata Bumerang II” są dostępne na stronie www.openonline.pl

Szczegóły produktu

Oproc.: 5%*
Okres: 1 dzień
Stopa: stała
Bank: Getin Noble Bank S.A.
Kwota maksymalna: 10 000 PLN
Kwota minimalna: 1000 PLN

Dokumenty do pobrania

Karta produktu dokument PDF

Regulamin promocji dokument PDF

Poznaj nowy system transakcyjny Open Online

Zobacz film

Więcej o Open Online

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania? Nie wahaj się ich zadać! Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Konsultanci Open Online czekają na Ciebie.

Szczegóły
Przydatne dokumenty

Przygotowaliśmy dla Ciebie komplet potrzebnych dokumentów, których treść warto znać przed założeniem lokaty bądź otwarciem konta. Warto wiedzieć więcej.

Szczegóły
O Open Online

Open Online to połączenie przedsiębiorczego i innowacyjnego podejścia do finansów z wygodą i bezpieczeństwem. Cenimy sobie Twoją niezależność i komfort. Korzystając z naszego intuicyjnego panelu WWW, możesz zarządzać swoimi finansami osobistymi, nie wychodząc z domu.

Szczegóły
Bezpieczeństwo

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na wszystkich lokatach w Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Potwierdzenia SMS

Każda operacja wymaga wprowadzenia jednorazowego hasła wysyłanego w postaci SMS-a pod wskazany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Taka forma jest bardzo wygodna i bezpieczna, a Ty masz pewność, że żadna transakcja nie zostanie wykonana bez Twojej wiedzy.

Maskowanie hasła

Logując się do systemu transakcyjnego, nigdy nie jesteś proszony o podanie swojego hasła w całości. Należy wprowadzać jedynie wybrane losowo znaki. Ustrzega Cię to przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła i jego długości.