Lokata
Łowcy

Lokata Łowcy

Zmysł myśliwego wskazuje Ci atrakcyjne oprocentowanie? Wewnętrzny głos podpowiada Ci, że właśnie polujesz na świetną ofertę? Nie zwlekaj! Załóż Lokatę Łowcy! Lokata z oprocentowaniem 3,30% w skali roku na 3 miesiące.

 

Jesteś nowym Klientem?

Wybierz tę opcję, jeśli to Twój pierwszy produkt w Open Online.

Załóż lokatę

Jesteś Klientem Open Online?

Złóż wniosek o produkt po zalogowaniu się na swoje konto.

Zaloguj się

 

 

Jeszcze się wahasz? Lokata Łowcy:


- okres trwania: 3 miesiące
- oprocentowanie: 3,30%
- bez konieczności posiadania konta

 

 

Lokata Łowcy z oprocentowaniem 3,30% w skali roku, na okres 3 miesięcy. Więcej informacji na stronie www.openonline.pl.

Szczegóły produktu

Oproc.: 3,30%
Okres: 3 miesiące
Stopa: stała
Bank: Getin Noble Bank S.A.
Kwota maksymalna: 1 000 000 PLN
Kwota minimalna: 500 PLN

Dokumenty do pobrania

Karta produktu dokument PDF

Poznaj nowy system transakcyjny Open Online

Zobacz film

Więcej o Open Online

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania? Nie wahaj się ich zadać! Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Konsultanci Open Online czekają na Ciebie.

Szczegóły
Przydatne dokumenty

Przygotowaliśmy dla Ciebie komplet potrzebnych dokumentów, których treść warto znać przed założeniem lokaty bądź otwarciem konta. Warto wiedzieć więcej.

Szczegóły
O Open Online

Open Online to połączenie przedsiębiorczego i innowacyjnego podejścia do finansów z wygodą i bezpieczeństwem. Cenimy sobie Twoją niezależność i komfort. Korzystając z naszego intuicyjnego panelu WWW, możesz zarządzać swoimi finansami osobistymi, nie wychodząc z domu.

Szczegóły
Bezpieczeństwo

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na wszystkich lokatach w Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Potwierdzenia SMS

Każda operacja wymaga wprowadzenia jednorazowego hasła wysyłanego w postaci SMS-a pod wskazany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Taka forma jest bardzo wygodna i bezpieczna, a Ty masz pewność, że żadna transakcja nie zostanie wykonana bez Twojej wiedzy.

Maskowanie hasła

Logując się do systemu transakcyjnego, nigdy nie jesteś proszony o podanie swojego hasła w całości. Należy wprowadzać jedynie wybrane losowo znaki. Ustrzega Cię to przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła i jego długości.